Bohaterzy

Maia Sivan (18l.)
Maia to dziewczyna szukająca przygód, często wpadająca  w kłopoty. Zaczyna nowe życie w zupełnie innym miejscu i z zupełnie innymi ludźmi. Czy odnajdzie starych przyjaciół? Czy wreszcie się zakocha?
Louis Tomlinson (19l.)
Większość szkoły uważa go za zbuntowanego przystojniaka. Nie jedna z dziewczyn zabiłaby za randkę z nim. Ma on wielu przyjaciół a także wielu wrogów. Czy przyzna się do uczuć jakie żywi do nowej uczennicy?

Kylie Lynch (19.l)
Stara przyjaciółka Mai. Po tym jak w wieku 15 lat przeprowadziła się wraz z rodziną do Anglii nie utrzymują kontaktu. Czy dziewczyna w nowej dziewczynie przechadzającej się po korytarzach 
szkoły rozpozna swoją dawną przyjaciółkę?

 
McKenzie 'Mack' Lynch (18l)
Mack była najlepszą przyjaciółką Mai. Dziewczyny nie miały przed sobą żadnych tajemnic. Całe dnie spędzały na rozmawianiu i chodzeniu po sklepach. Lecz to zmieniło się w dzień przeprowadzki. Mack i Maia utrzymują sporadyczny kontakt. Czy dziewczyny odnowią znajomość, gdy Maia zamieszka na tej samej ulicy co Mack?Zayn Malik (19l.)
Zayn jest przyjacielem Louisa od dziecka. Chłopaka traktuje go jak brata.  Zaynowi od dawna podoba się o rok młodsza dziewczyna Mack, siostra jego koleżanki  - Kylie.
Zayn lubi imprezować i jeździć na motorze .

*W opowiadaniu pojawią się z czasem nowe osoby które będą na bieżąco dopisywane*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze zachęcają mnie do dalszego pisania. Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa jak i za krytykę :D